Vibrace nejsou příliš nakloněny v květnu těmto znamením: Kdo by si měl dát pozor na lásku, ale i finance?

Květen bude pro určité lidi opravdu náročným obdobím. Tak jako je potrápí problémy s láskou, měli by být opatrní i v rámci investic. Odhalte, jestli se to týká i vás.

Nezapomínejte na své pocity, snažte se s nimi intenzivněji pracovat
Květen je měsíc, který doprovází číslo 5, což je číslo svobody a komunikace. Ale právě kvůli daným aspektům nebude pro některá znamení ideálním obdobím. Týkat se to bude lidí narozených ve znamení Berana a Štíra. Měly by se v první řadě zaměřit na to, aby nepokračovaly ve své finanční cestě, která je vede do propasti. Základem je podívat se kriticky na své příjmy, výdaje a zamyslet se nad tím, co by se dalo dělat lépe.

Nejhorší je totiž zůstávat v nějakém stereotypu a doufat, že se to nějak samo vyřeší. Nezapomínejte, že chce-li člověk něčeho dosáhnout, důležité je pro to i něco dělat.

Přečtěte si: Muž se od ní nepohne ani na krok: Takhle vypadá žena, která si sexem dokáže chlapa doslova připoutat

Pokud chcete riskovat ohledně investic, v této době se to opravdu nedoporučuje. Nejhorší je pokud budete jednat neuváženě a příliš rychle. Zkuste vnímat rady ostatních a dejte na svoji intuici. Právě tak předejdete velkým pádům.

Beautiful young woman with bicycle and flowers on street

Rovněž to budete mít v oblasti lásky a emocí. Tato oblast je tou, kde zkrátka nemáte aktuálně na růžích ustlené a jste si toho vědomi. Nezapomínejte však na své pocity, snažte se s nimi intenzivněji pracovat, ale především přejděte do fáze uvědomění. Jen to vám pomůže napravit emoční dysbalance, ve kterém se nacházíte. Při lásce není podstatné vidět cestu, tu přece vnímáte svým srdcem. A je fajn si to uvědomit.