Letní trendy Francouzek, které si zamilujete: Slaměný klobouk, taška nebo lněné kimono, v tom všem okouzlíte

Francouzky to zkrátka s módou vědí. Jsou elegantní, vždy stylové a chic. Inspirujte se jejich tipy na léto, ve kterých nejen zazáříte, ale budete se cítit i sebevědomě a pohodlně.

Tyto ženy to jednoduše v oblasti fashion vědí. Ve všech ohledech. Vždy jsou elegantní, stylové, chic a opravdu jim to sluší. Přesně vědí, co si na sebe vzít, aby podtrhli svoji výjimečnost a jedinečnost. Pokud chcete i vy v létě upoutat, inspirujte se jejich tipy, po čemž určitě sáhnout. Takto budete určitě za hvězdu. Někdy totiž i jednoduché doplňky, které lze považovat za klasiku, dokážou malé zázraky.

Slaměná taška
Slaměná taška je absolutní must – have na léto. Nesmrtelný kousek, který nikdy nezklame a je skutečně variabilní si rozhodně pořiďte. Skvěle bude vypadat k jeansům, šatům, šortkám. Je jen na vás po jaké velikosti sáhnete. Stejně tak se nosí mini verze kabelek či oversize tašky.

More Photos like this here…

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomisteková

Slaměný klobouk
Ženy, které milují klobouky, si toto léto přijdou na své. Nadčasová silueta a klasický střih se hodí ke všemu, čili jeden základní kousek v tomto stylu je třeba mít. Nosit se však budou všechny velikosti slaměných klobouků, s různými aplikacemi či v minimalistických verzích.

Navíc takto chráníte i svůj obličej, vlasy a hlavu před ostrými slunečními paprsky. No a krásně si umíte u klobouku vyhrát is vlasovými stylingy, případně poslouží i na okamžiky bad hair day!

Lněné kimono, či oversize košile
Len je v létě velmi oblíbený. Poholnost, ležérnost a skvělá variabilita tohoto materiálu jej definují jako jeden z nejžádanějších na horké letní dny. To, co vás nikdy nezklame je bílé kimono, či oversize košile ze lnu. Pokud máte pěknou postavu, pro vás je kimono ideální, protože se uvazuje kolem pasu a vynikne tak váš dřík. Ženy s křivkami, by měly sáhnout spíše po oversize košilích.