Projevy něhy, které muž nejvíce ocení v posteli

O tvrdších praktikách v posteli čvírají už i vrabci na střeše. Obliba BDSM žánru stoupá, ale pro mnohé muže zůstává favoritkou stále jemná, svůdná a něžná žena. Proto je dobré oprášit i postupy, které každého muže přesvědčí, že umíte být i něžnou ženou z jeho snů.

Společná sprcha vám udělá dobře i tehdy, chcete-li například trávit spolu více času, prokazovat si více něhy či náklonnosti.
Hra s látkami

Muži milují smyslnou hru prostřednictvím doteků. Je pro ně velmi příjemným zpestřením erotiky i erotické hry, pokud jim dáte možnost dotýkat se vás v jemném erotickém negližé. V silonkách, hedvábí či satenu. Můžete také sama použít různé kožíšky a pírka v rámci erotické masáže. Muži to považují za unikátní možnost ke zlepšení rozkoše.

Něžná slova

Šeptejte mu je jemně, potichu. Klidně i něco nemravnějšího, sladkého, slova lásky. Chcete-li muže potěšit extrémně, zvedněte mu ego slovy chvály tím. Tím, co si na něm vážíte, je to nejen erotické a něžné, ale pokud partner bude vidět, že na něm vidíte to dobré, bude to mít přínos nejen pro váš intimní, ale i rodinný život.

Svůdné triky žen, které na muže stoprocentně zaberou
Masáže tělem

Koupit si speciální nuru gel není jen výsadou masérských salonů, ale je možné si jej pořídit i doma. Potom stačí i starší deka, a nahřátým gelem si udělat masáž tělo na tělo. Nuru masáže jsou vyhledávány mezi muži a jsou považovány za jednu z nejintimnějších forem masáží. Nenechte partnera aby zkusil kouzlo této něžnosti v masérském salonu, ale můžete si takovou erotickou masáž v něze a lásce dopřát společně.

Side view photo of a beautiful couple in bed, being gentle and sensual. Handsome guy with a beard on top of the beautiful brunette is kissing her neck while her eyes are closed. Making love concept

Svůdný tanec noci

Přestože se rodové role stírají, každému muži polichotí, pokud mu předvedete tanec svůdné ženy. Být obletovný nádhernou, láskyplnou a svůdnou je pro muže nesmírně atraktivní. Pokud hledáte možnost, jak si okořenit výročí, jak ho potěšit, jak se k němu s něhou přiblíží, svůdný striptýzový tanec bude pro každého muže věc, která mu řádně rozšíří zorničky. Dobrý tip, který se může často hodit.

Společná sprcha

Zkuste si spolu zajít do sprchy. Příjemná procedura pro oba. Voda, vůně mýdla a vy dva. K tomu něžné doteky. Společná sprcha vám udělá dobře i tehdy, chcete-li například trávit spolu více času, prokazovat si více něhy či náklonnosti. Jemné mytí těl vás opět příjemně naladí na předehru plnou lásky.