Zadeček při sexu. Přináší neuvěřitelné benefity, kvůli kterým se ho vyplatí zapojit

Zapojit zadek při sexu nemusí znamenat klasický anální sex. Je totiž jen jedna z možností, jak si užít potěšení odzadu. Proto se není třeba okounět, pokud má váš partner slabost pro vaši zadnici. Protože i vy si při správném přístupu můžete přijít na své.

Pro mnoho žen je fenomén zadku něčím nepřijatelným a jakmile ho partner chce zapojit do sexuálních her, zapne se jim výstražný alarm a je konec zábavy. Docela zbytečně. Muži milují ženský zadek a rádi se ho dotýkají. Sem patří také nevinné hry v podobě masáže hýždí. Do práce pro vaše potěšení se aktivuje několik tisíc nervových zakončení, která jsou v oblasti koncentrována. A vy se můžete dopracovat až na prach orgasmu. Taková masáž je uvolňující, vzrušující a naprosto ne nehygienická.

Jazykem mezi půlky

Nic neobvyklého, jen možná méně často skloňované ve veřejné diskusi. Ovšem lízání zadečku vám způsobí stejně příjemné pocity, jako klasický orální sex. Praktika se oficiálně nazývá rimming a je vzrušující pro obě pohlaví. Pokud jsme totiž říkali, že na sedacím svalu jsou koncentrovány tisíce nervových zakončení, uvidíte, jaký ohňostroj slasti se spustí při laskání jazykem vaší vagíny spolu s análním otvorem.

Umíte používat nohy a ruce při sexu správně?
Dráždění vagíny z opačné strany

Passionate hot couple holding hands having sex on the bed, young sensual lovers making love on white sheets enjoying pleasure.

Velkým zážitkem je, že pomocí průniku do řitního otvoru dokážete zažít skutečně rozkoš snů. Ženy sice na tomto místě nemají prostatu, ale je atraktivní pro ženské tělo, dostanou-li se k nervovým zakončením ve vagíně prakticky z opačné strany. Je to výhoda, který si můžete dopřát jen takhle. A klidně to můžete zkusit i prsty nebo tenkým vibrátorem.

Menší možnost ke vzniku hemoroidů

Kromě tělesných požitků je stimulace zadečku vhodná i vzhledem ke zdraví. Díky pravidelné masáži se konečník stává pružnější a odolnější. Výsledkem je menší možnost vzniku hemoroidů. Proto je možnost spojit příjemně s užitečným. A to doslova.