Diskuse milují, vždy se vidí jako vítězové! Platí to pro tato znamení

Zatímco některá znamení zvěrokruhu dělají vše pro to, aby se diskusím či výměnám názorů vyhnuli, jiná to cítí přesně opačně.

Kdopak se to tak rád hádá?

Nebojí se říci svůj názor a v případě potřeby si vše vydiskutují do posledního detailu. Zvláště tato tři znamení diskutují a diskutují…

Lev

Lev je hrdý tvor a když dostane nějakou otázku, okamžitě začíná diskusi, ne zdvořilostní konverzaci. Pokud se mu zdá, že táhne za kratší konec, začíná argumentační ofenzívu a nevzdá se, dokud nebude vše prodiskutováno do posledního detailu a on bude spokojen, jak dobře obstálo v diskusi jeho ego.

Full length of confident multi-ethnic businesswomen discussing in creative office. Smiling female professionals are standing by window. Executives are wearing smart casuals at workplace.

Blíženci

Ze všech znamení zvěrokruhu mají blíženci největší schopnost komunikovat a to je obzvlášť patrné, když přijde na rozdílné názory zúčastněných. Jednoduše přijmout rozdílné prohlášení svého kolegy? To pro Blížence nepřichází v úvahu. Blíženec vyžaduje dlouhé diskuse, dokonce jimi často své okolí doslova otráví. Řeší i opravdu neobvyklé věci, je přesvědčen, že jeho názor je vždy ten nejlepší.

Štír

Štíři jsou obvykle rezervovanější lidé. Když se však toto znamení cítí ohroženo nebo se bojí prohry, jejich postoj začne být až agresivní. V diskusích štíra jen tak něco zastaví a pokračuje v hádce, dokud se ve své pozici opět nebude cítit bezpečně.