Nejnovější trendy ve sporty chic: Vykročte do ulic během běžných dnů stejně stylově

Současná doba přeje i sportovním oděvům. Díky nim jsou stylingy na běžné dny hravé a neustále je máte kam posouvat. Svědčí o tom také nejnovější trendy.

Moderní obuv odlitá v jednom kuse
Green leef standard
Klasika klasík

Moderní obuv odlitá v jednom kuse
Obuv Hydro Moc Bloom After Sport značky Merell (Cellbes.sk) představuje moderní obuv odlitou v jednom kuse. Efektivní dírkový vzor a řemínek na patě poskytuje chodidlu komfort. Stélka je částečně vyrobena z řas. Je ideální pro pohodlné dny.

Green leef standard
Enviromentální závazky green leef standard a první teniska s obsahem 50% recyklovaného materiálu 574. Polyester a kůže jsou pro společnost New Balance dva materiály s největším dopadem na klima. Iniciativa má podpořit cíl společnosti získávat do roku 2025 50% recyklovaného polyesteru a 100% enviromentálně preferované kůže.

Klasika klasík
Sportovní podprsenka na ramínka od Tory Sport patří mezi klasiku, která se dobře nosí i dobře vypadá. Je důležité, abyste v oblasti hrudníku měli nejen komfort, ale také pocit sebejistoty a sebevědomí.

Front view full body portrait of a relaxed woman doing yoga exercise in the night at home with candles

Jógamatka z netoxické pryže
Podložka na jógu a na cvičení Alo Yoga je vyrobena z přírodní, netoxické černé gumy s protiskluzovou, polstrovanou základnou. Antimikrobální povrch pro odvádění potu zajišťuje komfort při cvičení během horkých dnů.