Zajistěte vašim dětem i dospívajícím v Rakovníku kvalitního praktického lékaře

Nejen dospělí, ale i děti by měly chodit k praktickému lékaři pro děti a dorost, s nímž budou maximálně spokojené. Rodiče posoudí jak erudovanost a empatii lékaře, tak vybavení v ordinaci a vše ostatní, děti pak zřejmě především přístup k nim a pocity z lékaře i ordinace. Všechny vjemy a poznatky rodiče i dítka by pak měly společně vytvořit shodu na tom, že daný lékař je vyhovující a důvěřují mu.

Pokud vás právě teď zajímá praktický lékař pro děti a dorost v Rakovníku, jste přímo z města nebo jeho okolí, s důvěrou se obraťte na MUDr. Helenu Šretterovou. Najdete ji na Žižkově nám. 169 v Rakovníku.

Ordinační hodiny s ohledem na nemocné i zdravé klienty

Praktická lékařka MUDr. Šretterová aktuálně přijímá nová pacienty, takže ať už chcete stávajícího pediatra změnit, přestěhovali jste se, ten váš ukončil činnost nebo se stala jiná věc, ráda se vašeho dítka ujme.

Ordinuje od pondělí do pátku v době od 8 hod do 11 hod a od 14 do 16 hod. V dopoledních hodinách je ordinace určena pro nemocné, v odpoledních pak pro zdravé klienty, kteří se telefonicky předem objednají. Domluví se nejen česky, ale i anglicky a německy, vítaní jsou tedy i lidé přistěhovaní ze zahraničí.

Bohatá nabídka služeb

Lékař Rakovník MUDr. Šretterová zajišťuje odbornou preventivní péči, lékařskou péči, poradnu pro kojence a aplikaci standardních i nadstandardních očkovacích látek.

V ordinaci vám zajistí test CRP na rozlišení virové a bakteriální infekce v organismu, měření glykémie pomocí glukometru, kompletní rozbor moči i píchání uší na náušnice.

Spojte se s MUDr. Šretterovou na tel. č. +420 313 512 297 nebo +420 720 432 990 a zeptejte se na vše, co vás zajímá, příp. se rovnou objednejte. Uvidíte, že s její péčí, odborností i přístupem budete plně spokojeni vy i vaše dítě.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram